ALFA ROMEOJEEP
Teknoloji & Güvenlik - Haliç Oto

Teknoloji & Güvenlik

TEKNOLOJİ

BİLGİ-EĞLENCE

Rakipsiz bir otomobil deneyimi için

Yeni Giulia Veloce 8.8” renkli geniş ekranla erişilen, gösterge paneline mükemmel bir şekilde entegre edilmiş olan ve döner kumanda ile kontrol edilen yeni nesil bir bilgi-eğlence sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemde radyo, MP3, aux-girişi, Bluetooth®, gelişmiş ses tanıma, direksiyon simidi kontrolleri ve eller-serbest telefon görüşmesi özellikleri bulunmaktadır. Buna ek olarak 7” TFT renkli gösterge paneli de sürücüye sürüş hakkında kesintisiz ve kullanışlı bilgiler sağlamaktadır. GIULIAGÜVENLİK

5-yıldızlı güvenlik

Giulia Veloce en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Entegre Fren Sistemi (IBS) frenin anında etki etmesini sağlayan ve sınıfının en iyisi frenleme mesafesi olan 100km/s hızdan 0 hıza 38 metrelik mesafenin elde edilmesine katkıda bulunan benzersiz bir yenilikçi elektro-mekanik çözümüdür. Yaya tespit özelliğine sahip Ön Çarpışma Uyarı Sistemi (FCW) + Otonom Acil Durum Fren Sistemi (AEB) ile Şeritten Değiştirme İkaz Sistemi (LDW) sistemleri de olası çarpışmaları yenilikçi sensör sistemleri ile önlemek için standarttır. Giulia Veloce’de Arka Çapraz Yol Tespiti ve dinamik şeritler bulunan arka görüş kamerası özelliklerine sahip Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM) sistemi gibi ek özellikler de bulunmaktadır. GIULIA

GIULIA

Giulia bugüne kadar bir araca verilen en yüksek puanı (yetişkin yolcu koruması için %98) alarak EuroNCAP puanlamasından 5-Yıldız kazanmıştır.

GIULIA

Ön Çarpışma Uyarı Sistemi (FCW) sürücüyü olası çarpışma anında ikaz eder ve acil bir durum halinde frenleme sistemini devreye sokar.

GIULIA

Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM) Sürücüyü kör noktasında bir araç ya da nesne bulunduğu zaman ikaz eder. Sistem arka tamponun yan tarafına yerleştirilen iki radarı kullanır ve dış dikiz aynasından özel bir nokta sinyali verir.

ALFA ROMEO GIULIA

Namık Kemal Mah . Ali Avni Çelebi Sokak No:19-2   Merkez Tekirdağ
0282 243 85 55   KIRMIZI HAT : 0542 738 73 80 - info@halicoto.com.tr