ALFA ROMEO Haliç OtoJEEP Haliç Oto
Haliç Oto

Haliç Oto

Haliç Oto 1988 yılında kurulmuştur.
 
1994  yılına kadar Eyüp’te faaliyetine devam eden Haliç Oto, 24 kasım 1994’te halen faaliyetini sürdürdüğü Bakırköy’deki adresine taşınmıştır. 15 Ekim 2005’te Fiat Çorlu ana bayii olan Haliç Oto, Mayıs 2006’da Fiat Tekirdağ bayii olmuştur. Tekirdağ ve Çorlu’da satış, servis, ikinci el satış ve yedek parça hizmeti veren şirketimiz, Bakırköy’de servis, yedek parça ve ikinci el satış hizmeti vermektedir. Her üç merkezimizde de, Axa Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acentesi olan Kırat Sigorta ve Aracılık Hizmetleri şirketimiz de hizmet vermektedir. 
 
Vizyonumuz
Otomotiv sektöründe inovatif çözümler üretip, sunan örnek gösterilen bir şirket olmak.
 
Misyonumuz
Temsil ettiğimiz markalarımızın tüm ürün ve hizmetlerini bulunduğumuz lokasyonlarımızda standartlara ve mevzuatlara uygun şekilde sunup;
ÇALIŞAN, MÜŞTERİ ve PAYDAŞ memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek.
 
Kalite Politikamız
Haliç Oto, organizasyonunu, iş süreçlerini, personelini ve tesislerini TSE ve ISO standartlarına  göre hazırlamakta ve düzenlemektedir. Kalitemizi resmi olarakta belgelemek hedefimizdir. Kalite politikamızın odak noktasında, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti yatmaktadır. Şirketimiz; çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasında iletişim ve bilgi akışını sağlamak için teknolojiden azami faydalanmaktayız. İşbirliği yaptığımız  şirketler ve diğer iş ortaklarımız ile değerlerimizi paylaşmakta ve karşılıklı olarak standartlarımızı yükseltmekteyiz. Atölye yönetiminde bilgisayar destekli yönetim uygulamasına geçilerek, servis hizmetlerinin her aşaması ağ üzerinden takip edilmekte ve hataların kaynağı süratle bulunarak giderilmektedir.
 
İlkelerimiz
. Faaliyetlerimizi yürütürken toplum yararını göz önünde bulundurmak.
· Dürüst,açık ve tutarlı olmak
· Müşteri odaklı olmak
· Pozitif ve güler yüzlü olmak
· Kaliteden ödün vermemek
· Sektöründe yenilikçi ve önder olmak
 

HIZLI ERİŞİM

Namık Kemal Mah . Ali Avni Çelebi Sokak No:19-2   Merkez Tekirdağ
0282 243 85 55   KIRMIZI HAT : 0542 738 73 80 - info@halicoto.com.tr